Friskis & Svettis Göteborg


Kansliet

 

Vid frågor angående bokning, kort eller priser, ber vi dig kontakta oss via anläggningarna på 031-723 56 00.

Verksamhetschef
Thomas Fredrikson
thomas@gbg.friskissvettis.se
723 56 16

IT/ Teknikansvarig
Carl-Johan Karmalm
carl-johan@gbg.friskissvettis.se


Kommunikation
Malin Hieber
malin.h@gbg.friskissvettis.se
723 56 17


Kommnunikation
Hanna Löfqvist
hanna.l@gbg.friskissvettis.se
723 56 07

Försäljningschef
Johan Sommarin
johan@gbg.friskissvettis.se
723 56 13

Försäljning företag/skolor
Malin Boork
malin.b@gbg.friskissvettis.se
723 56 31


Ekonomi/Autogiro
Camilla Sundbom
camilla.su@gbg.friskissvettis.se
autogiro@gbg.friskissvettis.se
723 56 14

Ekonomi/
lön- personalassistent
Företagsbeställningar
Kerstin Long
kerstin@gbg.friskissvettis.se
723 56 15

HR
Charlotte Bolneset
charlotte@gbg.friskissvettis.se
723 56 12


Träningschef
Barbro Gårdelöv
barbro@gbg.friskissvettis.se
723 56 05


Träningsansvarig
Spinning, Indoor Walking, Core, Flex, Step/aerobics, Dans och Jympa
Ansi Lindh
ansi@gbg.friskissvettis.se
723 56 06


Schema- och projektansvarig
Christina Petersson
christina@gbg.friskissvettis.se
723 56 10

Träningsansvarig
Skivstång, Power hour, Box, Cirkelfys, HIT, Cirkelgym, Gym, Träna ute samt Familjejympan

Daniel Buller
daniel@gbg.friskissvettis.se
723 56 18

Rekryterings- och utbildningsansvarig
Cilla Wiberg
cilla@gbg.friskissvettis.se
723 56 11

Uppföljnings- och  kvalitetssäkringsansvarig
 Annica Wigerstedt
annica@gbg.friskissvettis.se
723 56 09